(22) 242 80 55
  konferencje@municipium.com.pl

Organizacja i uczestnictwo

Marlena Król

  • Dyrektor
  • T:.+48 22 242 80 53
  • E: m.krol@municipium.com.pl

Edyta Figura

  • Marketing & PR Manager
  • T: +48 22 242 80 20
  • E: e.figura@municipium.com.pl

Anna Błaszczyk-Gawryś

  • Koordynator Projektów
  • T: +48 22 242 80 55
  • E: a.blaszczyk@municipium.com.pl

Kontakt dla partnerów biznesowych

Aneta Wilim

  • Kierownik Biura Reklamy
  • M:+48 504 034 377
  • T:+48 22 242 80 21
  • E: a.wilim@municipium.com.pl

Marcin Kopczyński

  • Head of Sales & Marketing
  • M: +48 603 31 55 61
  • T: +48 22 242 80 48
  • E: m.kopczynski@municipium.com.pl

Joanna Kowalska

  • New Business Manager
  • M: +48 511 712 715
  • T: +48 22 242 80 14
  • E: j.kowalska@municipium.com.pl

Michał Sierpinski

  • New Business Manager
  • M:+48 509 806 962
  • T: +48 22 242 80 35
  • E: m.sierpinski@municipium.com.pl

Emil Brynda

  • New Business Manager
  • M: +48 603 50 87 94
  • T: +48 22 242 80 32
  • E: e.brynda@municipium.com.pl

MIĘDZYKOMUNALNA SPÓŁKA AKCYJNA MUNICIPIUM

  • ul. Konduktorska 18 lok. 7, 00-775 Warszawa
  • Sekretariat tel. 22 242 80 31, faks 22 858 84 37
  • sekretariat@municipium.com.pl

Patronat Honorowy nad I KONGRESEM SZKOLNICYWA BRANŻOWEGO

herby kuratorium   mk

Organizatorzy:

MinicipiumMinicipium

Partner:

ecophon Enegry Landia ENGIEzoom natury    altarECM 2KL-IBEkdk            
 
  

Partner środowiskowy:

LOGO SZGiP zppsgipwzgwrp  OEIIZK kolorowy znazwa WWW RGB 2

Patronat medialny

pr       prtvp3      TV - Toruń   dww